ZAWODNICY POWINNI ZGŁOSIĆ SIĘ NA START W PODANYM PRZEDZIALE CZASOWYM

2a

17.30 -17.55

Bambosze

17.30 -17.55

Bartki

17.30-17.55

Boo

17.30 -17.55

Cichoccy

17.30 -17.55

CyJanek

17.30 -17.55

debeściaki

17.30 -17.55

Doczki Team

17.30 -17.55

Dragon

17.30 -17.55

Drakula

17.30 -17.55

Drakule

17.30 -17.55

Drużyna A

17.30 -17.55

Duszki

17.30 -17.55

Dynie

17.30 -17.55

DYNIOWE TYGRYSKI 1

17.30 -17.55

DYNIOWE TYGRYSKI 2

17.30 -17.55

Dyniożercy

17.30 -17.55

Dyńki

17.30 -17.55

Dzieciaki Straszaki

17.30 -17.55

Dziki

17.30 -17.55

Dzikusy z gór

17.30 -17.55

Ekipa

17.30 -17.55

Ekipa szaleńców

17.30 -17.55

EM

17.30 -17.55

Gang Czarownic

17.30 -17.55

Gruba Dynia z Witomina

17.55-18.20

GRUPA OLKOKO

17.55-18.20

Halloweenki

17.55-18.20

Hidden Site

17.55 -18.20

Janiak Team

17.55-18.20

Jarzynki

17.55-18.20

Joł

17.55-18.20

Kędzierscy

17.55-18.20

KGJ

17.55-18.20

Kruszyny

17.55-18.20

Krużyki

17.55-18.20

Krzyśki

17.55-18.20

Kuberscy

17.55-18.20

Lidka

17.55-18.20

Malce

Mali Agenci

17.55-18.20

Misiaki

17.55-18.20

Mrozki

17.55-18.20

MT

17.55-18.20

Młode Wilki

17.55-18.20

nazwa grupui

17.55-18.20

Nocne jeże

17.55-18.20

Nocne jeże

17.55-18.20

Orłowskie gepardy 1

17.55-18.20

Orłowskie gepardy 2

17.55-18.20

Orłowskie Gepardy 3

17.55-18.20

Osa5

18.20-18.45

Pidżakluski

18.20-18.45

Pogromcy potworów

18.20-18.45

Polska Północna

18.20-18.45

Przyjaciele Jazzy

18.20-18.45

Przypałowcy

18.20-18.45

Psychopaci

18.20-18.45

Ranboosie

18.20-18.45

Ranboowiczki

18.20-18.45

Rosołki

18.20-18.45

Różowe Dynie

18.20-18.45

SANKI

17.30 -17.55

Sarenka Team

17.30 -17.55

Ścięte głowy

17.30 -17.55

Smashed pumpkins

17.30 -17.55

Stójki

17.30 -17.55

StRachel

18.45 - 19.10

Strachy 1

18.45 - 19.10

Strachy 2

18.45 - 19.10

Strachy wchodzą do szafy

18.45 - 19.10

Straszna ekipa

18.45 - 19.10

Straszydełka

18.45 - 19.10

Stroyki

18.45 - 19.10

Super Szymon

18.45 - 19.10

Szalona Rodzinka 1

18.45 - 19.10

Szalona rodzinka 2

18.45 - 19.10

Szawełki

18.45 - 19.10

Transylwania

18.45 - 19.10

Trole

18.45 - 19.10

Trzęsiportki

18.45 - 19.10

Upiorne Szkieletory

18.45 - 19.10

Walasy

18.45 - 19.10

Wesołe duszki

18.45 - 19.10

Wężony

18.45 - 19.10

Wilczki

18.45 - 19.10

Witomińscy Huncwoci

18.45 - 19.10

wozniak

18.45 - 19.10

Wyski

18.45 - 19.10

Zoomi

18.45 - 19.10